TOP-INFORM
Energy efficiency solutions
про нас
 

У сучасному українському суспільстві ідея енергозбереження повинна стати воістину національною. Адже енергозбереження - це прямий шлях до енергонезалежності.

 

Енергосервісна компанія ТОП-ІНФОРМ

Ми - досвідчений учасник ринку інжинірингових і аудиторських послуг в галузі енергозбереження, основна мета якої - надання широкого комплексу послуг для своїх клієнтів.
Величезний досвід членів нашої команди і потужна науково-технічна база підприємства дозволяють нам вирішувати завдання будь-якої складності.
Запорукою успіху нашої компанії є вміле поєднання знань досвідчених експертів і сучасний погляд молодих фахівців, яких ми готуємо самостійно. Іншими словами, ми об'єднуємо досвід і прогресивність. Наша перевага в напрацюваннях і безлічі сучасних рішень.
Саме сучасна позиція наших висококваліфікованих експертів і інженерів в проведенні незалежного енергетичного аудиту та експертної оцінки підприємств в питанні раціонального використання енергоресурсів дозволяє розробляти і впроваджувати програми підвищення енергоефективності.

Наша історія

2018

Знаковий рік для компанії, бо цього року ми побили усі власні рекорди, збільшивши кількість виконаних енергоаудитів ще у 4 рази.
Кількість експертів та інженерів збільшилась удвічі.
Компанія «ТОП-ІНФОРМ» перемагає у тендері, та приступає до роботи над проектом GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності», в рамках якого виконує енергетичні аудити на 15 підприємствах по всій Україні.

2017

Ми виконали енергетичних аудитів у 6 разів більше, ніж у попередні роки.
Директор нашої компанії стає експертом у Асоціації енергоаудиторів України з роботи з органами місцевого самоврядування.
Ми розпочали роботу із громадами, проводячи семінари для місцевих керівників. Під час зустрічей обговорюються питання планування енергозберігаючих заходів на місцевому рівні.

2015-2016

Ми активно почали реалізовувати проекти в Одесі, Маріуполі, Запоріжжі та Львові.
Наша компанія стає генеральним партнером Національної торговельної мережі «Епіцентр К» у сфері енергоаудиту.
Запущено спільний проект «Енергоаудит приватних будинків і квартир». Тепер кожен житель міста Києва, зацікавлений в економії ресурсів і енергії, отримав можливість замовити і купити собі послугу для того щоб спільно з досвідченими експертами розробити план енергозбереження для власної оселі.
Команда ТОП-ІНФОРМ бере участь в проведенні форуму «Енергоефективна Столиця», що проходить в Київський міській Державній адміністрації і підключилася до роботи над програмою «70 на 30» для ОСББ.

2014

Поряд з роботою з великими промисловими компаніями ми зайнялися реалізацією кількох соціально значимих проектів. Це і навчання співробітників комунальних підприємств культурі енергоспоживання, і розробка серії плакатів для школярів під назвою «10 корисних порад з енергозбереження», і енергетичне обстеження приватних будинків.
Саме «Енергоаудит» для приватних осіб виявився затребуваним і ефективним проектом. Доступна подача інформації, прямий контакт з клієнтом, сучасні європейські рішення і величезний досвід наших експертів дозволив цій послузі стати дуже популярною серед власників приватних будинків і квартир. Ми допомагали людям економити і робити їх житло тепліше, ми змогли принести енергозбереження в кожен будинок, ми давали клієнтам поради і прищеплювали культуру енергоспоживання на основі методики провідних європейських країн. Було прийнято рішення розвивати і популяризувати цей напрямок.

2013

Спільно з ККП «Донецькміськтепломережа» запроваджено 41 Утилізатори тепла відхідних газів, що дозволило підвищити ефективність роботи котелень на 7,14%.
Установки утилізації тепла визнані кращим енергозберігаючим заходом в Донецьку.
Створений відділ «Енергетичного аудиту», який в майбутньому і стане профілюючим в діяльності компанії. Саме не зовсім типові інжинірингові рішення в сфері енергозбереження допомогли нам завоювати авторитет серед своїх клієнтів.

2009-2012

Новий етап в історії компанії. Керівництвом прийнято рішення освоїти абсолютно новий, але перспективний напрямок - енергозбереження. За наступні кілька років компанія розвинула цей напрям і стала лідером в своєму регіоні.

2005-2009

Основним напрямком діяльності компанії стало обслуговування комунальних підприємств, поставка і монтаж обладнання, будівництво і ремонт комунікацій. За роки роботи на ринку нам вдалося проявити себе з кращого боку і закріпити за собою статус надійного партнера.

Наша місія

З огляду на непросту економічну ситуацію в країні, ми прагнемо до енергетичної незалежності України.

Для засобів масової інформації

Ми завжди відкриті для співпраці зі ЗМІ.
Наші експерти завжди у Вашому розпорядженні, якщо необхідно надати матеріали по будь-яким актуальним темам, пов'язаним з профілем нашої діяльності. Історії об'єктів, оперативні коментарі, технічні консультації, надання технічних, фото і деяких відео матеріалів.
Співробітники компанії готові надати Вам оперативні коментарі.