TOP-INFORM
Energy efficiency solutions
Енергетичний аудит комерційних будівель
Енергетичному аудиту підлягають торгово-розважальні та офісні центри, спортивні та культурні комплекси, медичні, освітні та державні установи. Всі вони мають велику площу і підвищені вимоги до внутрішнього клімату приміщення. Дані об'єкти характеризуються високою інтенсивністю споживання енергії на квадратний метр, таким чином, в них закладений величезний потенціал заощадження енергії. Рух в напрямку енергозбереження слід починати з енергоаудиту.
В процесі енергоаудиту робиться акцент на різницю між розрахунковими і фактичними значеннями витрати енергії інженерними системами будівлі. Під час розробки плану заходів необхідно робити поправку на особливості зовнішнього клімату і врахувати взаємодію енергозберігаючих заходів, оскільки їх просте підсумовування може не тільки дати ефект економії, а й навпаки - привести до збільшення витрати енергії.
За результатом енергоаудиту визначаються можливі варіанти модернізації існуючих інженерних систем, і розробляється програма енергозбереження, що включає в себе план заходів і їх техніко-економічне обґрунтування. Заходи ранжуються по співвідношенню ціна / якість, з огляду на терміни окупності проекту.
Виконані об'єкти
контактИ

Phone +38 (073) 310-82-99
Phone +38 (050) 465-81-10
Phone +38 (067) 327-88-68
Address Vasylkyvska st., 14, of. 206, Kyiv, 03040, Ukraine
Email office@top-inform.com.ua